Logo
Nevíte si rady? Napiště nám.
0 ks
za 0 CZK
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Dopravu máte Zásilkovnou na pobočku ČR ZDARMA. NEVZTAHUJE SE NA STAVEBNICI CONNETIX MEGA 212KS, více kusů stavebnic Connetix a větší stavebnice od GRIMMS. Zásilkovna bere max. 10kg.
Novinky
12.09.2021
Domácí a komunitní vzdělávání
Konečně jsme také pohnuli se sekcí domácí a komunitní vzdělávání Právě jsme doplnili : Inspirace na toto téma https://www.emimis.cz/INSPIRACE-c50_23... číst celé
22.03.2020
Naše tipy pro děti 0-9 let
V prvním roce dítě zkoumá a poznává svět. Nejdříve pečlivým pozorováním všeho, co se kolem něj děje, a následně přejde na chuťové a hmatové zkoumání, ... číst celé
14.04.2019
Hračky Legler, Goki, Grimms ...
Je nám potěšením nabídnout Vám hračky prvotřídních značek jako je Legler, Goki, Grimms, Bioboo, Albi . V naší nabídce Však naleznete i mnohem více . D... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Tuba - Dětský koutek v Zoo

Sadu dvanácti modelů tvoří dvě figurky dětí (chlapec a děvče) a deset figurek zvířátek, převážně mláďat, která můžete s dětmi navštívit v dětském kout... celý popis
Dostupnost
do 10 dní
349 CZK
288 CZK
bez DPH
ks
Číslo produktu:SFS683704
 • Kompletní specifikace
 • Tuba - Dětský koutek v Zoo
  Tuba - Dětský koutek v Zoo
  do 10 dní
  349 CZK
  288 CZK bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Sadu dvanácti modelů tvoří dvě figurky dětí (chlapec a děvče) a deset figurek zvířátek, převážně mláďat, která můžete s dětmi navštívit v dětském koutku ZOO. Tuba tedy neobsahuje žádná exotická zvířata, ale spíše ta, která si děti mohou pohladit, případně je nakrmit a užít si s nimi spoustu zábavy. Sada umožňuje dětem detailněji poznat poníka, tele, sele, jehně, kůzle, králíka, želvu, leguána, koloucha a lamu.

Figurky jsou navrženy a zpracovány tak, aby věrně zobrazovaly skutečnou podobu ztvárněných zvířat. Jde o hračky inspirované přírodou, které podněcují a podporují zájem dětí o okolní svět.

Práci s modely lze obohatit o další materiály, např. karty s obrázky mláďat, karty s názvy mláďat atd. Obrázky jsou k dispozici ke stažení buď bez popisků zde, nebo s popisky zde.

Rozměry figurek: od 4,0 cm do 7,5 cm

Doporučený věk: 3+

 

Safari Ltd. Toobs

 • Tuba má rozměry 5 x 5 x 33 cm.
 • Každá figurka je detailně navržená a ručně malovaná.
 • Balení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku, do které může repliky opět uklidit.
 • Zeměkoule na vrchu balení se točí a tím si celé balení ještě více přiláká pozornost dítka.
 • Safari Ltd. je firmou ekologickou, které záleží na bezpečí našich dětí a planety. Také proto jsou všechny výrobky bez ftalátů a jsou velmi důkladně testovány.

 

Safari Ltd.

Safari Ltd. je americká firma zaměřená na výrobu ekologických hraček. Na jejím počátku v roce 1982 byla dětská karetní hra na téma ohrožené druhy zvířat. V roce 1986 firma podepsala licenční smlouvu s Carnegie Museum of Natural History. Tato licence umožnila vyrábět autentické modely dinosaurů ve spolupráci s jejich nejlepšími paleontology. S postupným rozrůstáním firmy se začala rozšiřovat i série modelů, které se už neomezovaly jen na dinosaury, ale nabízely pohled na celý svět.

Hlavní myšlenkou firmy Safari Ltd. je „učit se hrou“. Navrhuje figurky zvířat tak, aby byly naprosto autentické a svou kvalitou co možná nejvíce odpovídaly skutečnosti. Díky svému ručnímu zpracování je každý výrobek jedinečný. Vzhledem k stále novým vědeckým objevům jsou figurky neustále aktualizovány, mají tak pozitivní vliv na vzdělávání dítěte v oblasti přírody a její ochrany. I proto jsou velmi oblíbenou vzdělávací pomůckou pedagogů celého světa. Touto koncepcí si firma Safari Ltd. vysloužila řadu ocenění za podporu vzdělanosti a význam ochrany životního prostředí a ohrožených druhů.

V současné době firma Safari Ltd. nabízí nejen samostatné modely, ale i figurky, které jsou tematicky zařazeny do sad, a to podle oblastí, kde se vyskytují, nebo podle svého živočišného druhu. Můžete se tak detailně seznámit se zvířaty Arktidy, pouště, oceánu a jiných oblastí, nebo zkoumat druhy žab, motýlů, velryb a spousty dalších. Safari Ltd. však neopomíjí ani svět lidí a jeho historii a dílo, a tak můžete poznat nejvýznamnější stavby světa, občanskou válku v Americe, indiány, pravou africkou vesnici, ale dokonce i dopravní prostředky a vesmír. Pro opravdové sběratele jsou k dispozici rozšířené sady!

Samostatnou kapitolou výrobků firmy Safari Ltd. jsou produkty z kolekce Safariology. Jedná se o soubor pomůcek do přírody a  modely pro pozorování života živočichů a rostlin. Tato kolekce zahrnuje dalekohledy, kompasy, krabičky na brouky, lupy a spoustu dalších nástrojů pro bádání, ale i životní cykly několika druhů zvířat a rostlin, jako je např. mořská želva, kuře, komár, včela, či fazole, ba dokonce i vývoj člověka od svého prapočátku až dodnes.

Po tři generace firma Safari Ltd. pokračuje kupředu s jasnou vizí. Rok co rok vytváří stále nové hračky, které vzdělávají a ukazují našim dětem kouzla života na této planetě.