Doprava ZDARMA je v rámci ČR již od 2999kč

Magna Tiles - ZVÍŘATA Z DŽUNGLE (25 KS)


1 190 Kč
Kategorie: Hračky, stavebnice, hry - Dle věku/tématu/ značky
Věk: 3-5 let, 5-8 let, 8-11 let
Materiál: Kov/Magnet
Značka: Magna Tiles
 

Naší kompletní nabídku stavebnice Magna Tiles naleznete zde.

Magna Tiles jsou kompatibilní s Connetix Tiles, které můžete zakoupit ZDE.

 

Buďte divocí s 25dílnou sadou Magna-Tiles® Jungle Animals. Od vytváření nových prostředí až po vytváření vzrušujících zvířecích dobrodružství mohou milovníci mladých zvířat najít nekonečné možnosti prozkoumávání, aniž by museli opustit hernu. Pomocí magnetických dlaždic, které odrážejí živou zeleň a divokou zvěř jedinečnou pro tropický les, mohou děti řvát vzrušením, když se o těchto tvorech dozvídají poutavou a praktickou hrou.

Navrženo pro malé průzkumníky: Tyto magnetické tvary, vytvořené pro děti od 3 let, je snadno uchopí a magneticky spojí uspokojivým „kliknutím“. Jsou dostatečně odolné pro použití v herně, učebně i venku, takže děti se mohou vybláznit téměř kdekoli.
Schváleno STEM: Soupravy zvířat Magna-Tiles® podporují otevřenou, kreativní konstrukci, což z nich činí cenný vzdělávací zdroj pro rodiče a učitele. Když se děti ponoří hluboko do džungle své fantazie, získávají cenné koncepty STEM a zkoumají nová prostředí.
Funguje s jinými sadami: Naše magnetické hračky pro zvířata jsou kompatibilní s jinými stavebnicemi z rodiny Magna-Tiles®, což dětem usnadňuje rozšiřování světa o tvary, které již mají ve své sbírce.
Jak mladí lidé rostou, sledujte, jak se jejich návrhy stanou propracovanějšími a podrobnějšími. Díky magnetickým stavebním hračkám Magna-Tiles® se učení STEM stává pokročilejším, protože se vydávají na vlastní vzrušující dobrodružství.

25dílná sada Magna-Tiles® Jungle Animals je vyrobena z potravinářského ABS plastu, který je bez BPA, latexu a ftalátů pro hraní bezpečné pro děti. Průsvitné kousky, navržené tak, aby vydržely roky dramatické hry, přicházejí v pevných a vzorovaných provedeních a zahrnují magnetické zvířecí přátele, takže zvědavé děti mohou oživit zcela nové prostředí. Každé pole navíc zobrazuje zábavná fakta o zvířatech v džungli, která dětem poskytují informace o zahrnutých stvůrách, což podporuje zájem o vědu, zvířata a další.