Expedice balíků probíhá každý den. Zboží které je skladem odesíláme ihned po zaplacení nebo na dobírku.

Náš tým / O nás

Jak projekt emimis vznikl a co tu na Vás čeká:

 

Jsme český eshop, který se zaměřuje na kvalitní věci pro děti, vzdělávací hračky, věci na tvoření a pomůcky pro děti.

Je nám potěšením dodávat do ČR věci, které se vám líbí a které zde v ČR nejsou v časté nabídce. Líbí se nám myšlenka mít méně hraček ale o to kvalitnějších a smysluplnějších. Jsme milovníci krásných hraček protože věříme, že tyto hračky nejenže slouží k zábavě dětí, ale zároveň jistým způsobem ovlivňují člověka od nejužšího věku.  

Věříme, že tyto hračky prostě mají smysl... 

 

V neposlední řadě jsme první česká speciálka na tzv. OPEN ENDED TOYS, čili na hraní s ,,otevřeným koncem".

Původně byl eshop určen pro naše děti domškoláky a pro několik známých. To se psal rok 2016. Postupně o náš sortiment začalo projevovat zájem stále více lidí a tak jsme nabídku zpřístupnili pro ostatní zákazníky. Do sortimentu jsme potupně zařadili eko a zerowaste drogerii - aby také maminky a tatínci našli potěšení pro sebe. Cílem je mít na webu zajímavé věci pro děti i dospělé, mít vše pěkně na jednom místě za jedno poštovné.

Eshop je zároveň projekt pro tvořivé lidi, kteří by chtěli své výrobky prodávat dál. Rádi podporujeme české výrobce - ať už hraček, oblečení nebo jiných věcí. Pokud něco zajímavého vytváříte, klidně nám napište mejl a můžete k nám zařadit i vaše výrobky .

Jdeme s trendy dnešní doby aneb máme doma domškoláky, a proto se můžete inspirovat sekcí:

 

U nás na jednom místě pořídíte výrobky:

  

Jako výhradní distributoři zajišťujeme velkoobchod pro Kingdom Playroom a další zajímavé značky. V případě zájmu o zařazení námi zastupovaných značek do vašeho obchodu nás kontaktujte na info@emimis.cz


As exlusive distributors, we provide wholesale for brand Kingdom Playroom. (Contact us for more information by emial at info@emimis.cz)

Pokud máte zájem, můžete navštívit naší kamennou prodejnu v Opavě v OC Žabka.

  

Přejeme Vám pohodový nákup. 

Jsme tu pro Vás :-) 

Alena, Eliška, Barča, Míša