PŘEDOBJEDNÁVKA

 

- Na uvedené zboží pořádáme tzv. předobjednávky. Výpis značek vidíte výše ↑ a nebo výpis

všech produktů v předobjednávce je níže ↓

Zboží si můžete spolu s ostatními věcmi z webu objednat a vše vám přijde naráz v jednom balíku za jedno poštovné. Od 2999kč je doručení ZDARMA.

- Na některé značky (bude vždy u produktu uvedeno) bude uplatněna sleva jako poděkování za čekání :-)

- Dodací lhůty se mohou lišit v návaznosti na rychlosti dodání jednotlivými přepravci nebo celosvětovou situací (nečekané události v jednotlivých zemích dodavatelů, covid apod). Většinou je to 1-3 týdny, u Grimms 1-6 týdnů, u SarahSilks platí heslo ,,až budou, tak budou" neb tam bývá doba dodání tak různá, že se to nedá odhadnout :-) Ale vyplatí se na ně počkat, jsou to opravdu klenoty open ended toys. ♥

- Způsob platby můžete dát buďto předem na účet (a zaplatit až těsně před dodáním, budeme vás kontaktovat) a nebo dobírkou (platba při převzetí balíčku).

Jakmile věci budou skladem, budou v menu ve svých kategoriích (např. stojánky na Grapat v sekci - open ended toys- doplňky ke Grapat, Grimms v sekci - open ended toys - Grimms atd..)

 

- Pokud máte zájem i o jiné značky a hračky než máme na webu, určitě nás mejlíkem kontaktuje a uděláme vše pro to, abychom vám mohli dodat i jiné věci a splnit tak vaše přání do posledního puntíku. ♥ 

 

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 13 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty