Doprava ZDARMA je v rámci ČR již od 2999kč

Magna Tiles - ZVÍŘATA SAFARI 25 KS


1 190 Kč
Kategorie: Hračky, stavebnice, hry - Dle věku/tématu/ značky
Věk: 3-5 let, 5-8 let, 8-11 let
Materiál: Kov/Magnet
Značka: Magna Tiles
 

Naší kompletní nabídku stavebnice Magna Tiles naleznete zde.

Magna Tiles jsou kompatibilní s Connetix Tiles, které můžete zakoupit ZDE.

 

Vydejte se na safari plné zábavy s 25dílnou sadou Magna-Tiles® Safari Animals. Zvědavé děti mohou nechat kreativitu vzrůstat, když sledují stopy každého rozkošného zvířete a staví stanoviště v zářivých barvách. Od hledání nových způsobů, jak se opičit s magnetickými tvary, až po vymýšlení dobrodružství kreativních stvoření, existuje mnoho způsobů, jak oživit přírodu ve vašem domě nebo třídě.

Funguje s rodinou Magna-Tiles®: Ať už svoji sbírku teprve začínáte nebo do ní přidáváte, magnetické stavební hračky Magna-Tiles® spolupracují. Děti mohou kombinovat své oblíbené tvary a doplňky a vytvářet zcela nové světy.
Velikost pro mladé průzkumníky: Každý netoxický kousek byl navržen s ohledem na vaše dítě a je určen pro malé ručičky. Tyto tvary vhodné pro děti se magneticky spojují „kliknutím“ a jsou vhodné pro dobrodružství uvnitř i venku ve volné přírodě vašeho vlastního dvora.
Zábava a poučení: Učitelé a rodiče shledali Magna-Tiles® jako cenný vzdělávací zdroj. Když mladí chodí na safari, používají tuto sadu STEM k rozšíření své kreativity, sociálních interakcí, jazykových schopností, jemných motorických dovedností a dalších.
Ponořte se se svými dětmi nebo studenty do vzrušujícího světa Království zvířat. Pro malé dobrodruhy s divokou představivostí je africká savana ideálním místem pro hraní.

Věděli jste, že žádné dvě žirafy nemají stejný vzor srsti? 25dílná sada Magna-Tiles® Safari Animals je vytvořena pro roky hraní a obsahuje zábavná fakta o safari zvířatech přímo na krabici. Tvary a zvířata jsou vyrobena z potravinářského ABS plastu, který je z důvodu bezpečnosti bez BPA, latexu a ftalátů. Živé barvy a vzory oživují hru a silné magnety zajišťují snadné spárování každého dílu.

Magna-Tiles® jsou doporučeny pro děti od 3 let.